Detail pozice

Chcete pracovat pro stabilní českou společnost? Rádi komunikujete s lidmi? Chcete ovlivnit výši Vašeho měsíčního příjmu? – Ano? Tak právě pro Vás jsme tím vhodným zaměstnavatelem!

AutoESA se již od roku 1997 zabývá prodejem a výkupem ojetých vozů a každoročně prodáme více než dvacet tisíc ojetých vozů. Jsme prvním certifikovaným prodejcem ojetých vozů.

Chcete-li se i Vy podílet na našich výsledcích, zašlete Váš životopis! Každý, kdo má pozitivního ducha a chuť na sobě pracovat, může rozšířit řady našeho týmu.

AUTOMECHANIK

  • Jste zodpovědná a pečlivá osoba?
  • Jsou auta Vaším koníčkem?
  • Sháníte práci v Plzni?
  • Vyhovuje Vám pracovní doba krátký – dlouhý týden?

Pokud ano, jste to právě Vy, koho hledáme do našeho týmu!

Náplň práce:

  • Oprava a kontrola vykoupených vozů
  • Odstraňování závad u vozidel z prodejní plochy
  • Kontrola technického stavu vozidel
  • Montáž autodoplňků

Do Vaší práce Vás řádně zaškolíme.

Co od Vás očekáváme?

  • SOU automechanik
  • Zkušenost s opravárenstvím všech značek automobilů
  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenost s autodiagnostikou a svářením - výhodou
  • ŘP sk. B s aktivní praxí

Co Vám nabízíme?

  • Stabilní platové ohodnocení
  •  Pracovní doba - krátký, dlouhý týden
  • Hlavní pracovní poměr
  • Řádné zaškolení – vše potřebné Vás rádi naučíme
  • Pracoviště U Letiště, Plzeň
  • Nástup možný ihned
  • SICKDAYS
  •  Káva s mlékem a čaj na pracovišti ZDARMA
  • Multisport karta
  • Výhodný pronájem NOVÝCH vozidel
  • Krátkodobé zápůjčky vozidel ZDARMA
  • Výrazné slevy na zakoupení vozidla
  • Očkování proti chřipce
  • Výhodné mobilní a datové tarify i pro rodinné příslušníky
  • Slevy na produkty Hewlett-Packard
  • Zázemí stabilní české společnosti

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Letiště 1074/2, 301 00  Plzeň-Skvrňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

30000-40000 Kč/měsíc

Benefity

Nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

AutoESA a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucie Bráníková
Telefon: +420 724 872 560